100 Words Sound Book

  5.00 out of 5
  (Hodnocení: 2)

  449 

  S touto novou knihou se vaše nejmenší naučí základní první slova snadno a zábavně!

  • 12 kategorií k prozkoumání
  • 12 tlačítek se zvuky, obsahuje zábavné informace a písničky

  Skladem

  Popis

  100 Words Sound Book od Ditty Bird je výborným způsobem, jak rozšiřovat slovní zásobu dětí a zároveň je bavit. Každé tlačítko nabízí zvukový zážitek a zábavné fakty, které pomáhají dětem lépe chápat a zapamatovat si nová slova.

  S touto knihou mohou děti objevovat 12 různých kategorií a získat základní slovní zásobu, která jim bude prospěšná v jejich budoucím učení. Učení nikdy nebylo taková zábava.

  Co knihu 100 words od Ditty Bird dělá tak výjimečnou? Každá nahrávka je namluvena anglicky mluvícími dětmi, což dětem umožňuje poslouchat angličtinu přirozeným způsobem. Stačí stisknout tlačítko a dopřát dětem zážitek z anglických frází a písniček, zatímco se ponořují do kouzelného světa ilustrací.

  Ditty Bird knihy jsou klenotem mezi dětmi a knihami – až jednou vaše děti tyto knihy vezmou do ruky, budou s nimi trávit hodiny učení a radosti.

  HafFUN vám přináší tyto oceněné zvukové knihy jako první na českém trhu. Nabídněte svým dětem zážitek, který je zároveň zábavným a vzdělávacím – objednejte knihu “100 Words Sound Book” od Ditty Bird ještě dnes a dejte dětem příležitost absorbovat první anglická slovíčka přirozeně. 

   

   

  2 recenze 100 Words Sound Book

  1. 5 out of 5

   Lenka H.

   Ověřená recenze

   Malá si s touto knížkou neustále hraje a už začíná opakovat slovíčka. Pořídím brzy další.

   • Simona

    Milá Lenko, to je báječné! Ať vám jde učení jednoduše a přirozeně! Další Ditty Bird knížky budeme postupně doplňovat. Na našem e-shopu teď najdete také další skvělé anglické knížky a interaktivní sešity, které vašim dětem pomůžou nasát jazyk přirozeně.

  2. 5 out of 5

   Katerina

   Byl to dárek pro neteř pod stromeček a slyšela jsem, že má velký úspěch.

  Přidat recenzi