Career songs

  5.00 out of 5
  (Hodnocení: 3)

  419 

  Hledáte smysluplnou knížku pro své malé děti? Knížka “Career Songs” od Ditty Bird je skvělou volbou, protože dětem umožní naučit se anglicky zábavnou formou a prozkoumat, čím by chtěly být, až vyrostou, prostřednictvím zpívaných písniček.

  Skladem

  Popis

  Hledáte smysluplnou knížku pro své malé děti? Knížka “Career Songs” od Ditty Bird je skvělou volbou, protože dětem umožní naučit se anglicky zábavnou formou a prozkoumat, čím by chtěly být až vyrostou, prostřednictvím zpívaných písniček:

  • “I am a Firefighter”
  • “We are going to the Moon”
  • “To the Hospital”
  • “Can you Hammer a Nail”
  • “I am the Music Man”
  • “I am your teacher”

  Co knihu dělá Career Songs od Ditty Bird tak výjimečnou? Každá píseň je nazpívána anglicky mluvícími dětmi, což dětem umožňuje poslouchat angličtinu přirozeným způsobem. Stačí stisknout tlačítko a dopřát dětem zážitek z anglických písniček, zatímco se ponořují do kouzelného světa ilustrací.

  Ditty Bird knihy jsou klenotem mezi dětmi a knihami – až jednou vaše děti tyto knihy vezmou do ruky, budou s nimi trávit hodiny učení a radosti.

  HafFUN vám přináší tyto oceněné zvukové knihy jako první na českém trhu. Nabídněte svým dětem zážitek, který je zároveň zábavným a vzdělávacím – objednejte knihu “Career Songs” od Ditty Bird ještě dnes a pomozte dětem snít o své budoucí dráze, zatímco zábavnou formou nasávají angličtinu.

   

   

  3 recenze Career songs

  1. 5 out of 5

   Malvína

   Knížka obsahuje krásné písničky i obrázky. Každé dítko si s ní určitě rádo zazpívá.

   • Simona

    Děkujeme za recenzi, Malvíno. Ditty Bird knížky jsou opravdu moc povedené.

  2. 5 out of 5

   Daniela (ověřený vlastník)

   Ověřená recenze

   Mrňata mají skoro 5 a 1,5r. První dva dny se o ní vyloženě rvali. Slečna se v průběhu naučila nazpaměť všechny písničky, takže 3.den už byla v pohodě, když si knížku nechal brácha. Ten je u vytržení z toho že “zmáčkne” kolečko a ono to hraje. Tahá jí s sebou všude. Jízdy autem jsou teď opravdu “výživné”. Zoom zoom zoom! mi vlezlo už i do snu. Je to ještě takový ničitel, takže knížce přehnul stránky až z toho na chvíli začala vynechávat části textu. Ale druhý den už byla zase v plné síle. Vypadá to, že baterka tomu taky jen tak nedojde. Juch. Máte mě na svědomí. 😑😉🤣 (knížka je super) 👍

  3. 5 out of 5

   Katka

   Ověřená recenze

   Tohle je tak super knížka, že nám jí někdo okamžitě ukradl venku :D Ale jinak měla velký úspěch u malého i mladší dcery, takže ji budeme muset pořídit znovu. Doporučuji!

  Přidat recenzi