Children’s Songs

  5.00 out of 5
  (Hodnocení: 6)

  419 

  Tato zvuková anglická knížka s písničkami z proslulé kolekce Ditty Bird knížek nás zavede do světa nejoblíbenějších dětských písniček. Stačí se dotknout zvukového tlačítka na každé stránce a vaše děti mohou poslouchat světově známé písničky, které si už zasloužily překlad do mnoha jazyků.

  Skladem

  Popis

  Tato kniha obsahuje 6 populárních anglických písniček pro děti.

  • The Wheels on the Bus,
  • Five little Monkeys jumping on the Bed,
  • If you’re Happy and you know it,
  • B-I-N-G-O,
  • Head, Shoulders, Knees & Toes,
  • Five Little Ducks.

  Co knihu dělá Nursery Rhymes od Ditty Bird tak výjimečnou? Každá píseň je nazpívána anglicky mluvícími dětmi, což dětem umožňuje poslouchat angličtinu přirozeným způsobem. Stačí stisknout tlačítko a dopřát dětem zážitek z anglických písniček, zatímco se ponořují do kouzelného světa ilustrací.

  Ditty Bird knihy jsou klenotem mezi dětmi a knihami – až jednou vaše děti tyto knihy vezmou do ruky, budou s nimi trávit hodiny učení a radosti.

  HafFUN vám přináší tyto oceněné zvukové knihy jako první na českém trhu. Nabídněte svým dětem zážitek, který je zároveň zábavným a vzdělávacím – objednejte knihu “Children’s Songs” od Ditty Bird ještě dnes a darujte dětem kouzlo anglických písniček.

  Chcete z knížky vytěžit maximum a prožít písničky hrou, tak abyste si vy i vaše děti přirozeně a jednoduše osvojili slovíčka a věty? Koukněte na naše rotující jazykové krabice, kde najdete překlady, tipy na aktivity k písničkám a pomůcky ke hře s těmito šesti písničkami.

   

  6 recenzí Children’s Songs

  1. 5 out of 5

   Eliška

   Knížku máme pro syna (4roky)pod stromeček, začíná se pomalu zajímat o angličtinu a tato knížka nám přišla jako super cesta pro začátek 🙂 nám se moc líbí a věřím že synovi bude také 🙂

   • Simona

    Ověřená recenze

    Eliško, tak to je skvělé, věřím, že bude mít velký úspěch pod stromečkem. Simča

  2. 5 out of 5

   Katka

   Tyto knížky mají děti moc rády. Vyhraje si jak 6-ti letý, který se teprve začíná učit, tak i rok a půl starý syn, který zatím nemluví,ale rád mačká a poslouchá dokola.

  3. 5 out of 5

   Jana

   Ověřená recenze

   Tak takhle knížka “přinutila” zpívat i mého tříletého syna, který byl až do té doby velkým odpůrcem zpívání :D Písničky jsou tak chytlavé, že je prostě nedostanete z hlavy, zejména “The wheels on the bus”!

  4. 5 out of 5

   Tereza D. (ověřený vlastník)

   Ověřená recenze

   V téhle zvukové knížce jsou opravdu krásné a především známé písničky, které má můj malý syn rád. Takže ho tenhle dáreček moc potěšil. 🙂 A nejraději by si je pouštěl pořád dokola.

  5. 5 out of 5

   Jitka P.

   Ověřená recenze

   Dceru hodně baví a dlouho u ní vydrží. Za mě je to jednoduchý způsob jak seznámit děti s anglickými písničkami bez obrazovky.

  6. 5 out of 5

   Katka

   Ověřená recenze

   Tahle byla naše první DittyBird knížka a díky ní okamžitě následoval nákup dalších. Kupovala jsem ji pro malou 1,5, ale děti se mohli porvat – starší 3,5. Teď máme 4 a jsou teď možná nejoblíbenější hračkou na zabavení kdekoliv.

  Přidat recenzi

  Mohlo by se Vám líbit…