Summer Backpack – rotující batůžek

  690 

  Limitovaná letní kolekce angličtiny na jeden měsíc pro děti od 2 do 7 let v praktickém batůžku na cesty! :)

  Ať už se u vás doma naše rotující krabice zabydlela, nebo jste si ji ještě nestihli objednat, máte jedinečnou příležitost otestovat si její “odlehčenou” letní verzi :). Rotující batůžek nadchne dvouleťáka i předškoláka. Zpestří váš rodinný výlet, vybaví vás unikátními jazykovými pomůckami, a “nakopne” vás k praktickému využití anglického jazyka, ať už vás cesta zavede kamkoli.

  Tak neváhejte… objednávky na rotující batůžky přijímáme jen do 15. 8. 2024!

  Skladem

  Popis

  Obsah Summer Backpack:

  Pejsek (maňásek) s výbavičkou, který vás bude celý měsíc bavit a provázet. Děti ho budou pořádně trénovat a provádět s ním opravdové psí kusy. Na našich kartách se dozvíte, jak si s ním hrát, abyste danou slovní zásobu podpořili co nejvíc!

  Naše hafFUN karty: Obálka s 8 oboustrannými kartami obsahující překlady knížek a konkrétní příklady, jak dítěti komentovat interakci s knížkou, hrou nebo maňáskem. Díky nim dětem efektivně představíte slovní zásobu. Přiložené předměty jim navíc pomohou jazyk zažít hravě a naprosto přirozeně.

  Písničková knížka Animal songs: Zvuková knížka s tlačítky, která přinese do vaší rodiny chytlavé anglické písničky. Ke každé písničce jsme pro vás připravili tvoření a další aktivity. Jednoduchá umělecká díla, která zvládnete rychle a hravě, upevní dětem slovní zásobu, kterou pochytí z písniček. Všechny výrobky si můžete nechat. Budou tak vašim dětem anglické písničky připomínat, i když už batůžek pošlete dál…

  Jednoduchá (desková) hra Shopping List Fruit & Veg, ve které se důležitá slovíčka opakují neustále dokola. Hra děti přirozeně motivuje používat jazyk aktivně. Návody v angličtině i v češtině jsou samozřejmostí. Na hafFUN kartách najdete také užitečné fráze, jak hru dětem v angličtině komentovat.

  Montessori a senzorické pomůcky: V batůžku najdete pompom balónky, filcové výstřižky, magnetický prut a spoustu dalšího…

  Výukové kartičky flashcards: Každá kartička představuje nové slovo a pomáhá dětem rozvíjet slovní zásobu a porozumění anglickému jazyku. HafFUN karty vás také inspirují, jak si s výukovými kartičkami hrát různými způsoby, aby děti hned tak neomrzely.

  Materiál ke tvoření: V batůžku najdete šablony, dřívka, nalepovací oči, samolepky a další věci, které umožní dětem v daném jazyce také přemýšlet. Návod ke tvoření najdete spolu s českým překladem opět na našich kartách. HafFUN tip: Máte-li více dětí, přihoďte si batůžku tvoření pro každé další dítě navíc. :)

  Udržitelný batůžek je lehkým a praktickým nosičem všech jazykových pomůcek na váš výlet!

  Dodání batůžku garantujeme do 7 dní od objednávky. Po jeho vyzvednutí v Zásilkovně máte 30 dní na to, abyste si jej bez obav užili. Čas jeho vrácení vám připomeneme zprávou. Batůžek nám přes Zásilkovnu pošlete zpět a on udělá radost zase další rodině. Dopravu tam i zpět máte zdarma! :)

  Většinu obsahu sdílíte s ostatními rodinami, a jde tedy o použité věci. Garantujeme, že jsou vždy v krásném a čistém stavu. Pokud se vám rotující koncept zalíbí, pokračujte v něm další měsíce v rámci našeho předplatného rotujících krabic.

  Šetřete svůj čas a užívejte si i v létě konceptu “ready-to-use” naplno. 

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí „Summer Backpack – rotující batůžek“

  Mohlo by se Vám líbit…