Wipe-Clean: Garden Activities

  5.00 out of 5
  (Hodnocení: 1)

  209 

  Skladem

  Popis

  Tento interaktivní a odolný sešit je ideální pro rozvoj dovedností a zábavné učení se o zahradě v angličtině.

  Malé děti potřebují spoustu praxe, než se naučí používat psací potřeby, a právě tento sešit je ideálním nástrojem pro jejich rozvoj. Uvnitř najdete různé úkoly, jako spojování teček, hledání rozdílů mezi obrázky, doplňování obrázků a mnoho dalšího, vše spojené se zahradničením.

  Sešit “Wipe-Clean Garden Activities” je součástí mimořádně úspěšné série Usborne Wipe-clean, která nabízí malým dětem zábavné způsoby, jak procvičovat grafomotoriku. Každá stránka sešitu je vyrobena z odolného materiálu a je mazatelná speciálním fixem, který je součástí knihy.

  Tento pracovní sešit je skvělým společníkem pro vaše malé zahradníky, kteří se chtějí ponořit do světa zahradničení a zároveň zdokonalit své kreslící dovednosti.

  Tento interaktivní sešit skvěle doplní vaši rotující jazykovou krabici pro věkovou kategorii 4-6 a 6-8let.

  1 recenze Wipe-Clean: Garden Activities

  1. 5 out of 5

   Michala K.

   Ověřená recenze

   Skvělý sešit s fixou co jde smazat. Dcera, které jsou 4 roky, si tak může trénovat čáry, písmena, čísla, tvary zábavnou formou v obrázcích. Pak stačí jen smazat a začít znovu a lépe. My máme doma i vánoční sešit a vyplňovaly jsme ve vánočním období, tak to bylo tématické. Až dceru sešit omrzí, může začít kreslit i druhá.

  Přidat recenzi